Lista zakwalifikowanych uczestników 42. OJA do Etapu Okręgowego

Warszawski Komitet Okręgowy 42. Olimpiady Języka Angielskiego w współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym w Warszawie zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA oja.wsjo.pl do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 32 punkty.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 15 stycznia 2018 r. w godz. 1100 do 1400 w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Auli N310 i N311

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1030 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem.
Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 22 stycznia 2018 r. na stronie www.woe.edu.pl

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 26 stycznia 2018 r. w salach SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym i rozpocznie się o godz. 900. Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: oja.wsjo.pl

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z poważaniem,


Jerzy Bystrowski

Przewodniczący

Warszawskiego Komitetu Olimpiady Języka Angielskiego

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Adres Miasto
1 Adamska Agnieszka Nr3 STO ul. Białostocka 4 03-741 Warszawa
2 Adamski Bartłomiej CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
3 Bałdowski Bartosz Nr3 STO ul. Białostocka 4 03-741 Warszawa
4 Bartczak Zuzanna LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
5 Batko Julia XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
6 Beręsewicz Dorota LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
7 Białecka Urszula XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
8 Białecka Aleksandra XXV LO ul. Halna 20 04-961 Warszawa
9 Bieńkowski Bartosz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
10 Bogdański Filip ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
11 Bolikowska Zuzanna XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
12 Brzozowska Zofia XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
13 Cheda Tomasz VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
14 Chmielewski Aleksander ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
15 Chudzik Michał VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
16 Ciesielski Wojciech LO Przymierza Rodzin ul. M. Grzegorzewskiej 10 02-778 Warszawa
17 Cieśla Paulina XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
18 Crowley Lua IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
19 Dacewicz Marcin XIX LO ul. Zbaraska 1 04-014 Warszawa
20 Drążkiewicz Małgorzata VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
21 Dróżdż Gerard VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
22 Furtak Bartosz LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
23 Gągała Alicja II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
24 Głowacki Aleksy LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
25 Gralka Jakub LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
26 Gunaydin Jan V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
27 Herbert James XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
28 Jarosz Aleksandra LXI LO ul. Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
29 Jaworski Jakub XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
30 Jeleński Konstanty XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
31 Kaszuba Edyta XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
32 Kaźmierczak Zuzanna II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
33 Kingston Gabriela XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
34 Kołybko Mikołaj VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
35 Kowalska Monika XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
36 Kozioł Natalia LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
37 Krasińska Lara II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
38 Krasiński Adam XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
39 Krawczyk Olga II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
40 Kurpiewska Dominika II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
41 Kuza-Tarkowska Barbara 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
42 Legień Natalia ZS 1 LO ul. Piassta 14 05-822 Milanówek
43 Łebek Zuzanna XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
44 Madejski Adam XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
45 Makowski Jarosław XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
46 Malinowski Michał XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
47 Maliszewski Maggie Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
48 Małachowska Marta XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
49 Marciniak Jakub XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
50 Mazurkiewicz Zofia XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
51 Mere Karol VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
52 Michno Julia II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
53 Miernowski Patryk XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
54 Morgan Jan VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
55 Mroczek Aleksandra XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
56 Mucha Maksymilian II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
57 Niewiarowski Hubert VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
58 Nowaczyński Jakub IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
59 Oberda Karol XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
60 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
61 Ostas Zuzanna IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
62 Owczarek Dominika II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
63 Pasterz Ewa XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
64 Paśnik Zuzanna I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
65 Pęczek Piotr XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
66 Pietracha Jacek V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
67 Placzke Magdalena VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
68 Posobkiewicz Anna VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
69 Pudłowski Patryk 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
70 Radecki Kacper ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
71 Rajtor Magdalena XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
72 Romaniuk Filip XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
73 Romańska Wiktoria XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
74 Sawicki Piotr XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
75 Skibiński Mateusz LO Przymierza Rodzin ul. M. Grzegorzewskiej 10 02-778 Warszawa
76 Skoneczna Julia IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
77 Smoleń Jan V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
78 Socha Maria XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
79 Sokal Zuzanna IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
80 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
81 Stryjek Mateusz CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
82 Syska Dominika II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
83 Tappenden Anna LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
84 Trzaska Michał XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
85 Trzaskowska Adriana LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
86 Tulin Hanna XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
87 Urraca-Makuch Laura XLIX LO ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa
88 Wicherkiewicz Fryderyka CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
89 Widła Joanna I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
90 Włodarczyk Robert IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
91 Wojtkiwicz Marta II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
92 Wornbard Jakub XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
93 Wójcik Marcin VI LO Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
94 Zawada Alicja 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
95 Zesławska Emilia XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa